
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Qualcomm Quick Charge 5 Technology Multi-Port Fast Charge Car Charger C+C+U 160W set Gray
1 547,65 ₴
- Немає в наявності
- Код: TZCCZM-0G
+380 (63) 388-52-38
Baseus Qualcomm Quick Charge 5 Technology Multi-Port Fast Charge Car Charger C+C+U 160W set Gray ─ автомобільний зарядний пристрій із 2 портами Type-C, одним портом USB-A і кабелем Type-C/Type-C потужністю 100W. Ця модель зарядного пристрою універсальна, її можна використовувати в будь-якому автомобілі: легковій машині, вантажівці тощо. Пристрій компактний за своїми розмірами, а його дизайн оформлений у футуристичному стилі. Заряджайте паралельно смартфон і ноутбук в автомобілі. Пристрій обладнаний портами USB і 2 x Type-C, підтримує швидке заряджання, а сумарна потужність на 3 порти становить 160 Вт. У зарядний пристрій вбудована 6-рівнева система безпеки, яка захищає ґаджет від високої напруги, перегрівання, короткого замикання й перезаряджання.Можно залишити телефон заряджатися й не турбуватися про його безпеку. Зарядний пристрій автоматично зупинить процес заряджання, коли мобільний телефон буде повністю заряджений. Конструкція пристрою виготовлена з авіаційного алюмінію та пластику. Міцність цих матеріалів допомагає збільшити термін експлуатації та зносостійкість пристрою. Кабель має міцне обплетення, завдяки якому термін його експлуатації буде довгим і безпечним.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 196 г |
| Вихід | 4.5V / 5V / 9V / 12V / 20V |
| Вихідна потужність | 160 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вихідний струм | 3 A |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Мoдель | Qualcomm Quick Charge 5 |
| Особливості | Функція швидкої зарядки |
| Швидке заряджання | Підтримка більшості протоколів швидкої зарядки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 547,65 ₴





