Автомобільний пилосос Baseus A5 Handy Vacuum Cleaner забезпечує високу потужність всмоктування, завдяки чому можна прибрати салон лише за кілька хвилин. Крім того, він обладнаний HEPA-фільтром, тому гарантує ефективне всмоктування пилу.БЕСПРОВОЧНОю І ЕФЕКТИВНИЙ Автомобільний пилосос вирізняється бездротовою роботою й максимальною потужністю 130 Вт. До того ж, його сила всмоктування досягає до 16 000 Па, а це означає, що він ефективно позбавиться бруду. Водночас він працює на подив тихо, адже рівень його гучності не перевищує 65 дБ. ІДЕАЛЬНИЙ чистистоТАПилосос Baseus A5 Handy Vacuum Cleaner — це гарантія чистоти. Він призначений для роздільного всмоктування пилу та повітря, що дає змогу уникнути вторинного забруднення. Цей пристрій використовує HEPA-фільтр, тому ви можете бути впевнені, що він ефективно видаляє з повітря дрібні частинки пилу, лупу хатніх тварин та інші алергени. Мало того, ви можете без проблем мити його під проточною водою за допомогою спеціальної щітки, яка входить до комплекту.АВТОНОМНА РОБОТА В ТЕЧІННЯ 35 МІНУТАвтомобільний пилосос вирізняється потужним акумулятором на 7500 мА·год, що дає змогу прибирати впродовж 35 хвилин. Цього досить, щоб ретельно прибрати салон навіть великого автомобіля. Крім того, заряджати пристрій легко за допомогою кабелю USB-C, який входить до комплекту, що неабияк підвищує зручність використання. Виріб можна легко зарядити в автомобілі або вдома, залежно від ваших потреб.УДОБЛИВЕ ВИКОРИСТАННЯ Опороження контейнера для пилу надзвичайно просте та гігієнічне — просто натисніть кнопку, щоб відкрити кришку та спорожнити контейнер для сміття, не забруднивши руки.БагатоФУНКЦІОНАЛЬНЕ СТРОЙСТВОВи можете використовувати пилосос для чищення рамок кондиціонерів, підлоги вашого автомобіля й навіть предметів домашнього побуту, як-от дивани та віконні решітки. Універсальність робить його неоціненним помічником у прибиранні різних приміщень. ГАРАНТОВАНА БЕЗПЕКА Убудова обладнана подвійною системою AL й інтелектуальним чипом, що забезпечує тривале та потужне всмоктування, мінімізуючи ризик засмічення. Крім того, A5 захищений від низки потенційних небезпек, як-от коротке замикання, перегрівання, перенапруження, перезаряджання та перерозряджання. Завдяки цим захисним технологіям ви можете бути впевнені, що пристрій працюватиме ефективно й безпечно впродовж тривалого часу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 7500 mAh |
| Вага | 0.95 кг |
| Гарантійний термін | 12 |
| Довжина кабелю | Працює від акумулятора |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | A5 Handy Vacuum Cleaner |
| Об'єм контейнера для сміття | 70 мл |
| Пилозбірник | Контейнер |
| Потужність | 130 W |
| Робочий тиск | 16000 Па |
| Розміри | 334 × 101 × 61 мм |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Тип живлення | 11692 |
| Тип прибирання | Сухе |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Колір | Black |
| Час заряджання | 3.5 рік |
| Час роботи, хв | До 30 хв |
| Швидкість обертання | Не заявлено сиропником |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 765,21 ₴









