
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Golden Contactor Pro Triple Fast Charger Car Charger 65W U+C+C Dark Gray
609,77 ₴
- Немає в наявності
- Код: CGJP010013
+380 (63) 388-52-38
Baseus Golden Contactor Pro Triple Fast Charger (65 W) є універсальним, компактним девайсом, мінімалістичний дизайн якого прикрасить салон будь-якого авто. Пристрій обладнаний трьома популярними роз'ємами (Type-A+2xType-C), завдяки чому ефективно зарядить кілька пристроїв одночасно. Має багаторівневу систему захисту від нестабільного подавання електроенергії й підтримує швидке заряджання. Особливості зарядного пристрою:
− Поєднання міцних матеріалів і якісного виготовлення забезпечує стабільну та тривалу роботу.
− Дає змогу одночасно заряджати до трьох пристроїв (смартфон, планшет, автоаксесуари).
− Завдяки підтримці технологій Quick Charge і Power Delivery акумулятор сумісних ґаджетів заряджатиметься в рази швидше.
− Кругова LED-підсвітка синього кольору допоможе в темряві швидко знайти пристрій.
− Живиться від мережі з напругою 12-24 В, тому підходить для встановлення в прикурювач легкового або вантажного авто.
− Багаторівнева система захисту від нестабільного подавання електроенергії забезпечує безпечну роботу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 74 г |
| Вихід | 5V / 9V / 12V |
| Вихідна потужність | 65 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вихідний струм | 3 A |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Мoдель | Golden Contactor Pro U+C+C |
| Особливості | Функція швидкої зарядки |
| Колір | Темно-сірий |
| Швидке заряджання | Power Delivery; Quick Charge 3.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 609,77 ₴





