Мережевий зарядний пристрій Baseus Compact Charger 3U 17 W EU Black допоможе швидко й безпечно зарядити різні ґаджети: телефони, планшети, зовнішні акумулятори тощо.Корпус заряджання виготовлений із міцного, нетоксичного ABS-пластику. Також є захист від перегрівання, стрибків електрики та інших змін, які можуть мимовільно відбуватися під час експлуатації пристрою.Зарядне має три роз'єми USB із силою струму 2 А, що забезпечить швидке заряджання декількох ґаджетів одночасно. Убудова вирізняється досить компактними розмірами (6,4 см), що дає змогу не тільки заощаджувати місце на робочому столі, але й брати його із собою в поїздки. Можна також легко переносити пристрій із собою в сумці або рюкзаку, щоб мати можливість будь-якої миті зарядити свій ґаджет.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 59 |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 17 W |
| Вихідний роз'єм | 3 x USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | Compact Charger |
| Колір | 7073 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 306,43 ₴






