
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ20A Smart 83W dual port PD65W+QC3.0 car charger Transparent Black
315,72 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6941991101625
+380 (63) 388-52-38
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ20A Smart 83W dual port PD65W+QC3.0 car charger Transparent Black забезпечує швидкий і стабільний заряд. У пристрої передбачена багаторівнева система захисту від перегрівання, перевантаження та короткого замикання.Аксесуар має два порти USB, які підтримують технології Quick Charge 3.0 і PD, у такий спосіб забезпечує високу швидкість заряджання. Максимальна потужність порту USB-A становить 18 W, а Type-C — 65 W. Аксесуар може використовуватися в легкових і вантажних автомобілях на 12 і 24 V бортових напруги. Модель виготовлена з високоякісного пластику та має компактні розміри.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 21 |
| Вихідна потужність | 83 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вихідний струм | 5 A |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Мoдель | BZ20A |
| Особливості | Функція швидкої зарядки |
| Колір | Transparent-Black |
| Швидке заряджання | Power Delivery; Quick Charge 3.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315,72 ₴


