Borofone BR25 Crazy sound colorful luminous — бездротова колонка з кольоровою RGB-підсвіткою. Колонка може відтворювати музику будь-яким способом: з USB-флешнакопичувача, TF карти пам'яті, через Bluetooth 5.3, а також може використовуватися як FM-радіоприймач.Функція TWS — дає змогу з'єднувати кілька бездротових колонок в одну аудіосистему. Портативна колонка BOROFONE BR25 світиться по всьому діаметру корпусу на 360 градусів, має чіткий і якісний звук. Розробляє від вбудованого акумулятора 1200 мА·год або від microUSB кабелю (входить до комплекту).6974443386530
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth; AUX; USB; TF; FM; TWS |
| Вага | 454 г |
| Клас захисту | IPX5 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Модель колонки | BR25 |
| Особливості | LED-підсвічування |
| Потужність | 5 W |
| Розміри | 185×80×80 мм |
| Тип | 269711 |
| Тип живлення | 11692 |
| Формат акустики | 1 |
| Колір | 7072 |
| Час заряджання | 1.5 рік |
| Час роботи від акумулятора | 2 години |
Інформація для замовлення
- Ціна: 516,92 ₴



