Акустика Borofone Lucy sports BT speaker BR36 обладнана останньою версією Bluetooth 5.3, що забезпечує стабільне та швидке з'єднання з вашими пристроями без втрати якості звуку.ДОЛГОВЕЧНА РОБОТА БЕЗ ПІДЗАРЯДКИС батареєю місткістю 1200mAh, акустика здатна працювати до 2 годин на одному заряджанні. А повний зарядний час становить усього 2 години, що дає змогу швидко повернутися до прослуховування музики.МОЩЕ ЗВУЧЕННЯ В КОМПАКТНОМУ КОРПЕСинамік діаметром 52 мм і потужністю 5W гарантує чисте та насичене звучання в будь-яких умовах.УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ ПІД'ЄДНЕЙКроме Bluetooth, цей динамік підтримує різні режими, як-от FM, TF-карта (MicroSD), USB-флешка, AUX і TWS, що робить його ідеальним вибором для різних аудіоджерела.КОМПАКТНІ РОЗМІРИ Й ЕЛЕГАНТНИЙ ДИЗАЙНРозміри 122.5 x 101 x 100 мм і вага всього 394 г, акустика не тільки потішить вас якісним звуком, але стане стильним доповненням до інтер'єру.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth; AUX; USB; TF; FM; TWS |
| Вага | 394 г |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Модель колонки | BR36 |
| Потужність | 5 W |
| Розміри | 122.5 × 101 × 100 мм |
| Тип | 269711 |
| Тип живлення | 11692 |
| Колір | 7082 |
| Час заряджання | 2 години |
| Час роботи від акумулятора | 2 години |
Інформація для замовлення
- Ціна: 532,83 ₴


