Відеореєстратор HOCO DV5 — це надійний пристрій, призначений для записування дорожньої ситуації у високій якості. За допомогою 3-дюймового IPS HD-дисплея з роздільною здатністю 480 × 854 пікселі ви зможете легко переглядати та керувати записами. Сенсор GC2053 з 2 млн пікселів забезпечує чіткість і деталізацію зображення, а діафрагма F2.0 і кут огляду 140° гарантують, що жодна деталь не залишиться непоміченою. Убудова підтримує відеозапис у роздільній здатності 1080P за 30 кадрів на секунду, що забезпечує плавність і чіткість зображення. Вбудований літієвий акумулятор ємністю 200 мА·год і можливість під'єднання до бортової мережі автомобіля через роз'єм Type-C (5 V/2 A) роблять використання реєстратора зручним і практичним.Максімальний обсяг підтримуваної карти пам'яті становить 128 GB (Class 10), що дає змогу зберігати велику кількість записів. Циклічний запис і датчики руху й удару (G-сенсор) забезпечують автоматичний початок запису у разі виявлення руху або удару, а також перезапис старих даних новими.HOCO DV5 також обладнаний нічним режимом, що дає змогу записувати відео навіть у умовах низької освітленості. Підтримка 22 мов робить пристрій доступним для користувачів у всьому світі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 200 mAh |
| Вага | 90.5 г |
| Дисплей | 3" |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кут огляду | 140° |
| Мoдель | DV5 |
| Підтримка карти пам'яті | До 128GB |
| Роздільна здатність відео | Full HD (1920 × 1080) |
| Тип живлення | Акумулятор + від мережі |
| Колір | Iron-Gray |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 456,56 ₴








