Попри свої невеликі розміри, колонка Hoco HC1 відтворює якісно та чисто вашу улюблену музику, тому що ця модель вирізняється своїми потужними динаміками 5 ватів кожен.Hoco HC1 виготовлена з високоякісного ABS пластику в поєднанні з алюмінієвим сплавом, матеріали стійкі до високих і низьких температур, тому незалежно сезон за вікном беріть свою улюблену колонку та насолоджуйтеся музикою, хай де ви збиратиметеся. З'єднання зі смартфоном відбувається за допомогою модуля Bluetooth, у Незалежно від операційної системи та моделі смартфона, за дотримання дистанції не більш ніж 10 метрів, також колонка може відтворювати музику з вашого ґаджета за допомогою кабелю AUX. Ємність акумулятора колонки становить 1200 mah, цього вистачає до 4 годин безперервної роботи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth 5.0; USB; FM; AUX; microSD |
| Вага | 380 г |
| Клас захисту | IPX5 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Модель колонки | HC1 Trendy sound sports wireless speaker |
| Потужність | 5 W |
| Розміри | 142 × 85 × 85 мм |
| Тип | 269711 |
| Колір | Black |
| Час заряджання | 2 години |
| Час роботи від акумулятора | 4 роки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 383,82 ₴


