Мережевий зарядний пристрій Hoco C108A Leader — це високотехнологічне рішення для швидкого заряджання сучасних ґаджетів. Модель має практичну конструкцію, невеликі розміри та вагу, виділяється наявністю відразу двох роз'ємів, що забезпечить комфортну повсякденну експлуатацію та визначає її універсальність.ДО 3 РАЗИ ШВИДКЕ ЗАРЯДКАHoco C108A Leader створений для сучасних моделей, що підтримують PD, що прискорює час заряджання втричі, порівнюючи з зарядними пристроями стандартних версій зарядок — 5V/1A.УДОСНИЙ ДИЗАЙН І ШВИДКЕ ЗАРЯДКА На його нижньому торці міститься вилка європейського стандарту, а на верхньому дуже зручно розташовані два роз'єми Type-C. Кожен роз'єм підтримує швидке заряджання з максимальною потужністю 35 Вт, протоколи QC3.0, PD і PPS, за одночасного заряджання двох ґаджетів потужність на виході кожного з них може досягати 17.5 Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Колір | Білий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 1.75 A |
| Вихідна напруга | 20 V |
| Вихідна потужність | 35 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | C108A Leader |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 272,83 ₴






