
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Golden Contactor Max Dual Fast Charger Car Charger U+C 60W Dark Gray
439,53 ₴
- Немає в наявності
- Код: CGJM000113
+380 (63) 388-52-38
Baseus Golden Contactor Max Dual Fast Charger U+C 60W Dark Gray ─ — це автомобільний пристрій для заряджання ґаджетів із технологією Quick Charge. Пристрій має 2 USB-входи: USB і Type-C. З його допомогою можна швидко заряджати різні девайси в автомобілі.Аксесуар має стильний дизайн, зовнішній корпус виготовлений із металу, який стійкий до високих температур і зовнішніх пошкоджень.Для безпеки ґаджетів у пристрій вбудований інтелектуальний захист від короткого замикання, перепадів напруги, перегрівання, перевантаження й перезаряджання.Особливості:
− Потужність: 30W+30W Max;
− Стандарт швидкого заряджання: Quick Charge;
− Кількість USB-портів: 2;
− Мінімалістичний і стильний дизайн.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 50 г |
| Вихід | 5V / 9V / 12V |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вихідний струм | 3 A |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Мoдель | Golden Contactor Max Dual Fast Charger |
| Особливості | Функція швидкої зарядки |
| Колір | Темно-сірий |
| Швидке заряджання | Quick Charge |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439,53 ₴





