Високоякісний тримач для телефона Ulanzi Vijim Horizontal and Vertical Phone Clip (UV-2120 ST-17) з функцією повороту на 360° для вертикального або горизонтального знімання. Він дає змогу вибрати зручне положення для потрібного вам ракурсу Поворотний холдер має кріплення холодного башмаку для встановлення додаткового обладнання, наприклад, відеосвітла або мікрофона. Внизу має універсальне нарізне кріплення 1/4" для встановлення на штатив, монопод тощо.Діапазон регулювання фіксувальних сторін тримача від 55 до 100 мм гарантує сумісність з усіма сучасними смартфонами. А м'які вставки із силікону запобігають пошкодженню вашого пристрою під час його фіксації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Монопод |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 53 г |
| Гарантійний термін | 3 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | Vijim Horizontal and Vertical Phone Clip |
| Особливості | Вертикальна й горизонтальна зйомка, максимальна висота — 107 мм |
| Сумісність | З планшетами 55 – 100 мм |
| Тип кріплення | Холодний черевик, різьба 1/4" |
| Колір | 7073 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 237,45 ₴









