Тримач для смартфона Ulanzi Vijim Plastic Cell Phone Holder (UV-2575 ST-06S) дає змогу прикріпити телефон із чохлом або без штатива, моноподу, кільцевій лампі, стабілізатору тощо. УНІВЕРСАЛЬНІСТЬБлагодаря поворотному механізму можна легко перемикатися між горизонтальним вертикальним положенням телефона. У процесі знімання можна регулювати нахил на 170°. Це дає вам повний контроль над кутом знімання й дає змогу створювати професійні кадри.УДОСНІСТЬ І НАДІЙНІСТЬМодель підходить для смартфонів із шириною від 60 до 90 мм. Щоб дістати телефон із тримача, досить натиснути на стопор. Завдяки захисним вставкам із силікону ґаджет буде надійно зафіксований і не пошкоджатиметься в процесі використання.РАСШИРЕНІ МОЖТИ З’ЄМКИUlanzi Vijim Plastic Cell Phone Holder ST-06S обладнаний двома кріпленнями холодний башмак, розташованими з боків тримача. Це дає змогу встановити додаткове обладнання, як-от мікрофон або світло, і неабияк поліпшити якість звуку та освітлення ваших знімань. Тепер можна створювати професійні відео або фотографії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Монопод |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 51 |
| Гарантійний термін | 3 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | Пластик + силікон |
| Мoдель | Vijim Plastic Cell Phone Holder |
| Особливості | Обертання на 360°, нахил на 180°, усередині захисні силіконові вставки |
| Розміри | 105 × 32 × 30 мм |
| Сумісність | Зі смартфонами з шириною 60 – 90 мм |
| Тип кріплення | Холодний черевик, різьба 1/4" |
| Колір | 30810 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284,77 ₴









