MT-16 — ідеальний вибір для тих, хто щодня використовує цифрову дзеркальну камеру, екшн-камеру або смартфон для відеознімання та відеоблога. Він зручний для подорожей, його легко носити із собою, оскільки він висувається на 22 см у складеному вигляді та важить усього 170 г.MT-16 має подвійну функціональність: він працює як стабільний тримач, а також може використовуватися як зручний ергономічний захват для знімання чудових відео, селфі та неймовірних зображень, які дійсно виділяються серед інших.Благодаря нарізного кріплення 1/4" наверх він працює з більшістю камер, цифрових дзеркальних фотокамер і екшн-смартфонів, представлених зараз на ринку, забезпечуючи більшу гнучкість і простоту використання за будь-яких обставин. Маючи збоку холодний башмак, його можна обладнати мікрофоном, світлом або іншими пристроями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 170 |
| Висота штативу | 22 – 44 см |
| Гарантійний термін | 3 |
| Додаткові характеристики, штативи | Максимальна вага пристрою — 1.5 кг |
| Колір штативу | 7073 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | MT-16 |
| Тип кріплення | Різьба 1/4" |
| Тип штативу | Трипод |
Інформація для замовлення
- Ціна: 854,30 ₴









