Ulanzi Bluetooth/Wireless remote control tripod (UV-3336 MT-65) — мультифункціональний штатив, монопод професійного класу для класичного горизонтального знімання та знімання вертикального напрямку зверху вниз, макрознімання, футлейки, флетлів і т.д. ВИСКАНА НАДІЙНІСТЬ І СТІЙКІСТЬ Центральна колона штатива обладнана механізмом, що дає змогу повертати на 360° вздовж горизонту та висувати вперед від центральної осі штатива. З'єднання та шарнірні частини виготовлені з алюмінію та сталі, що гарантує високу надійність і стійкість штатива на будь-якій висоті та у всіх положеннях.ТРЕХСЕКЦІОННА ТЕЛЕСКОПІЧНА КОНСТРУКЦІЯТрехсекційна телескопічна конструкція штатива Ulanzi MT-65 призначена для зміни висоти конструкції з межами 54-176 см.BLUETOOTH-ПУЛЬТ В КОМПЛЕКТЕСУ з мобільним телефоном дає змогу керувати камерою на відстані за допомогою Bluetooth-пульта. Сумісний з усіма пристроями Android/IOS, для під'єднання вам знадобиться:
1) Тривало натисніть кнопку камери на пульті впродовж 3 с, щоб увімкнути живлення;
2) Ввімкніть функцію Bluetooth у пристрої;
3) Знайдіть "ULANZI MT-65", натисніть на з'єднання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Монопод |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.1 кг |
| Висота штативу | 176 см |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додаткові характеристики, штативи | Максимальна вага пристрою — 8 кг, Bluetooth-пульт |
| Колір штативу | 7073 |
| Комплект постачання | Штатив; пульт керування; чохол |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | Алюміній + ABS-пластик |
| Мoдель | MT-65 |
| Особливості | Вертикальна й горизонтальна зйомка, обертається на 360°, кнопка для зйомки |
| Сумісність | Камери, телефони та GoPro |
| Тип кріплення | Затискач, різьба 1/4" |
| Тип штативу | Трипод |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 076,06 ₴




