Шарнірний кріплення Ulanzi Майк camera bike mount (UV-C018GBB1) для екшн-камер на кермо гарантує безпечне та стабільне знімання без тремтіння, що ідеально підходить для запису динамічних відео під час їзди на мотоциклі, велосипеді або електровелосипеді. Завдяки своїй міцній конструкції, вона надійно утримує камеру, мінімізуючи вібрації та тремтіння, що забезпечує чітке та стабільне зображення. Це кріплення ідеально підійде для спортсменів, мандрівників і шанувальників активного відпочинку, які хочуть зафіксувати свої пригоди з високою якістю.ДЛЯ ДВУКОЛІСНИХ ДРУЗЕЙКреплення розроблене з урахуванням сумісності з різними типами транспортних засобів, включно з мотоциклами, велосипедами та електровелосипеди. Його універсальність робить його ідеальним вибором для широкого кола користувачів, від професійних спортсменів до шанувальників велопрогулянок. Легкість встановлення та міцність кріплення гарантують, що ваша камера буде надійно зафіксована під час найактивніших поїздок і пригод.ГИБКІСТЬ СТОЙКУВАННЯ легко перевести камеру на себе ніколи не буде зайвою, знімайте як навколишній пейзаж, так і себе під час поїздки. Така гнучкість кутів знімання зумовлена шарнірним механізмом, який надає широку гнучкість у налаштуванні кутів знімання, що не може не тішити, як аматорів, так і професіоналів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 185 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр | 8 – 35 мм |
| Комплект постачання | Кріплення; силіконова підкладка; адаптер GoPro; запасна гайка |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав + залізо + силікон |
| Мoдель | CM025 |
| Особливості | Сумісне з мотоциклами, велосипедами; двонаправлене регулювання на 360° |
| Розміри | 199 × 61 × 41 мм |
| Сумісність | GoPro/Insta360 |
| Тип кріплення | Різьба 1/4" |
| Колір | 7073 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660,63 ₴









