Ulanzi Vijim TB64 1.6M Multifunction Tripod (T115GBB1 TB64) — це компактний і легкий штатив, розроблений спеціально для активного використання. Він має чудові характеристики та функціональність, що робить його ідеальним вибором для фотографів і відеоблогерів.Ulanzi TB64 виготовлений із високоякісного алюмінієвого сплаву, що забезпечує міцність і легкість конструкції. Цей матеріал не тільки робить штатив міцним, але й знижує вагу, що дає змогу легко переносити його під час подорожей і використовувати на відкритому повітрі.ОСОБЛИНОСТІ: – Конструкція з алюмінієвого сплаву: легша та міцніша.
− Головка з регулюванням кута 180°.
− Режим монопода для походів: швидке розбирання, перемикання між різними формами.
— Нарізний отвір 1/4 дюйма та холодний черевик для кріплення аксесуарів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 600 г |
| Висота штативу | 160 см |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додаткові характеристики, штативи | Максимальне навантаження — 1.5 кг, 180° кульова головка |
| Колір штативу | 7073 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | TB64 |
| Сумісність | Камери, світло, веб-камери, мікрофони, телефони та GoPro |
| Тип кріплення | Холодний черевик, різьба 1/4" |
| Тип штативу | Трипод |
Інформація для замовлення
- Ціна: 759,23 ₴









