Ulanzi MT-24 — це набір із трипода та кульової головки. Цей штатив створений для блогерів і шанувальників мобільного статичної зйомки або з рук.Штатив Ulanzi MT-24 виготовлений з алюмінієвого сплаву, що дає змогу застосовувати його з пристроями, загальна вага яких не перевищує 2,5 кг, наприклад, з телефонами, екшн-камерами або DSLR камерами.Штатив відповідає всім стандартним вимогам: він має кріплення з різзю 1/4 дюйма, силіконові вставки, що запобігають ковзанню по гладкій поверхні, роздільне регулювання довжини ніг. Дві останні характеристики дають змогу встановити штатив навіть на нерівній поверхні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Головка |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 317 г |
| Висота штативу | 21.2 см |
| Гарантійний термін | 3 |
| Додаткові характеристики, штативи | Максимальна вага пристрою — 2.5 кг |
| Колір штативу | 7073 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | MT-24 |
| Тип кріплення | Різьба 1/4" |
| Тип штативу | Штатив |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 898,30 ₴









