Штатив Ulanzi MT-79 Portable Adjustable Light Stand Tripod (6.5') (UV-T075GBB1 MT-79) пропонує широкі можливості використання завдяки універсальному гвинту 1/4", який дає змогу під'єднувати до нього різне обладнання, включно з заливними ліхтарями, фото- та відеокамери, кліпси для мобільних телефонів та екшн-камери. Така універсальність робить його незамінним аксесуаром для фотографів, відеографів і шанувальників знімання, яким необхідний універсальний інструмент для реалізації творчих ідей у найрізноманітніших сценаріях.ЛЕГКО ПЕРЕНОСИМИЙ І ЗРУЧНИЙ В ХРАНЕНІЇ Цет штатив вирізняється легкістю та портативністю, що робить його ідеальним вибором для тих, хто часто подорожує або проводить знімання в різних локаціях. Його можна легко утримувати однією рукою, зберігати в рюкзаку та носити із собою, не відчуваючи жодного дискомфорту. Завдяки цьому, штатив завжди буде під рукою, коли вам потрібно зафіксувати ідеальний кадр у дорозі.ДЛЯ КРЕАТИВНИХ З'ЄМОКРегульований кут у 180° дає цьому штативу задовольняти широкий спектр потреб у різних кутах знімання. Чи то портретна фотографія, пейзажне знімання, чи то креативний відеопроєкт, користувачі можуть легко налаштувати штатив для досягнення ідеального ракурсу. Ця гнучкість робить штатив ідеальним інструментом для експериментів із різними кутами та майбутніми, даючи змогу фотографам і відеографам повністю розкрити свій творчий потенціал.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 550 г |
| Висота штативу | 207 см |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додаткові характеристики, штативи | Максимальна вага пристрою — 1 кг |
| Колір штативу | 7073 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | Алюміній + ABS-пластик |
| Мoдель | MT-79 |
| Особливості | Витримує вагу до 1 кг, обертається на 180° |
| Розміри | 365 × 53 мм |
| Тип кріплення | Різьба 1/4" |
| Тип штативу | Трипод |
Інформація для замовлення
- Ціна: 942,74 ₴









