Ulanzi Vijim Desktop Flexible Arm/Light Stand (With Clip/Two Stages) (UV-2665 LS04) — це двосегментний штатив-тримач, призначений для встановлення на штанги або штативи діаметром від 18 до 28 мм. Він кріпиться за допомогою затискача, а фіксує його гвинт. Це забезпечує стабільність і надійність аксесуара.ЛЕГКИЙ І ЗНОСОСТИЙШтатив виготовлений з алюмінію. Матеріал легкий і міцний, але водночас здатний витримати навантаження до 1 кг.ДВІ СЕКЦІИКронштейн складається з двох секцій, з'єднаних між собою кульковим підшипником. Це дає змогу вільно маневрувати та швидко настроювати встановлене на ньому обладнання. Довжина першої секції становить 25 см, а друга — 34 см. УНІВЕРСАЛЬНЕ КРЕПЛЕННЯ На кінці кронштейна є невелика кульова головка з універсальною різзю 1/4''''. На штатив можна встановлювати тримачі для телефонів, світлодіодні ліхтарі, мікрофони та невеликі компактні або бездзеркальні камери.ШИРОКИЙ СПЕКТР ЗАСТОСУВАННЯUlanzi Vijim Desktop Flexible Arm/Light Stand (With Clip/Two Stages) (UV-2665 LS04) ідеально підходить для знімань, прямих ефірів в YouTube або Tiktok, запису кулінарних демонстрацій, конференцій тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Головка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 480 г |
| Висота штативу | перша секція — 25 см, друга секція — 34 см |
| Гарантійний термін | 3 |
| Додаткові характеристики, штативи | Може бути застосований для встановлення світлодіодної панелі, кільцевої лампи, накамерного світла, камери, веб камери, телефону |
| Колір штативу | 7073 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | Vijim Desktop Flexible Arm |
| Особливості | кульова головка з різьбою 1.4"; витримує навантаження до 1 кг; 2-секційний |
| Сумісність | Зі штативами й штангами від 18 до 28 мм |
| Тип кріплення | Різьба 1/4" |
| Тип штативу | Штатив |
Інформація для замовлення
- Ціна: 854,30 ₴









