Ulanzi Vijim Octopus Tripod для Camera & Smartphones (updated) (UV-1907 MT-11) — гнучкий штатив восьминіг із подвійним кріпленням трансформером для телефона та обладнання зі стандартом кріплення 1/4 дюйма.КРЕПЛЕННЯ Алюмінієвий тримач для телефона, телефона є частиною штативної головки, у розкладеному вигляді здатний утримувати телефони, ширина яких є між 65 і 95 мм. У верхній частині аксесуара розміщується холодний башмак для мікрофонів або іншого сумісного обладнання. У складеному вигляді тримач є кріпильною платформою зі стандартною штативною штативною кріпленням.ДОПОВКОВАНЕ ОБОРУДАННЯДля розташування додаткових аксесуарів трипод восьминіг надає отвір в основі штативної головки з різзю на чверть дюйма. За потреби можна встановити адаптер або кронштейн.РЕГУЛЮВАННЯГибкий штатив восьминіг Ulanzi MT-11 має надійну знімну професійну поворотну головку зі швидкою фіксацією й можливістю відрегулювати нахил у межах 180° і вільний поворот на 360°.МАТЕРІАЛИ При виготовленні гнучкого штатива восьминога алюміній застосований не тільки на штативній головці, тримачі для телефона, а й у внутрішній частині ніг, покритих м'яким силіконом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 420 г |
| Висота штативу | 31 см |
| Гарантійний термін | 3 |
| Додаткові характеристики, штативи | Кількість секцій: 2; мінімальна висота — 7 см |
| Колір штативу | 7073 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | MT-11 |
| Тип кріплення | Різьба 1/4" |
| Тип штативу | Трипод |
Інформація для замовлення
- Ціна: 617,29 ₴






