Прозоре вікно для зручного моніторингу приготування
Три шари теплоізоляції та прозоре вікно дають змогу спостерігати за процесом приготування в реальному часі, не виймаючи кошиків. Це зручно для новачків і дає змогу приготувати смачну страву без потреби постійно перевіряти їжу.Оптимальний об'єм із додатковою решіткою
Мультипіч має об'єм 4 л, що ідеально підходить для приготування страв для 1-5 осіб. Додаткова решітка дає змогу ефективно використовувати простір для приготування великих порцій без збільшення займаного місця.360° циркуляція гарячого повітря
Система циркуляції гарячого повітря та потужність 1600 Вт забезпечують швидке підвищення температури та рівномірний розподіл тепла. Це дає змогу отримати хрустку скоринку зовні та зберегти м'якість усередині страви, водночас не додаючи олії.Множинні функції: випічка, бродіння, розморожування
Мультипіч більше не займає місце на кухні — вона замінює кілька приладів. Регулювання температури від 40 °C до 200 °C дає змогу не тільки готувати за високих температур, але й бродити, розморожувати й піч фрукти, овочі та м'ясо.Розумні рецепти в Xiaomi Home App
Завдяки Xiaomi Home App ви отримуєте доступ до понад 100 розумних рецептів. Навіть новачок може готувати з упевненістю, дотримуючись покрокових рекомендацій. Щотижнево можна пробувати нові здорові та смачні страви.OLED-дисплей для простоти використання
На OLED-дисплеї легко настроюється температура та час приготування, а також з'являються нагадування про потребу перевертати їжу. 11 попередньо встановлених режимів допомагають швидко приготувати страви одним натисканням.24-годинне планування
Завдяки функції відтермінування до 24 годин можна поставити їжу в мультипіч заздалегідь та насолоджуватися здоровими стравами навіть у разі шаленого ритму життя. Вона допоможе вам приготувати сніданок або вечерю, навіть коли ви зайняті.Голосове керування
Мультипіч підтримує голосове керування через пристрої з Google Assistant, що дає змогу вам зручно керувати пристроєм без потреби торкатися кнопок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.9 кг |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Мoдель | Smart Air Fryer 4L |
| Об'єм | 4 л |
| Потужність | 1600 W |
| Режими | 11 програм |
| Розміри | 335×304×251 мм |
| Тип живлення | Від мережі |
| Колір | white |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 287,87 ₴





