Мікрохвильова піч Xiaomi Mijia microwave 20L виготовлена в характерному для бренда Xiaomi стильному мінімалістичному дизайні, представляє середній клас пристроїв, призначених для швидкого розігрівання та/або приготування їжі.
Однією з головних фішок моделі є підтримка віддаленого керування через Wi-Fi. За допомогою програми Mijia можна віддавати приладу голосові команди, запускати й контролювати раніше вибрані робочі цикли, використовувати будь-який з 11 доступних рецептів автоприготування або навіть налаштувати відтермінування старту.Стандартні органи керування НВЧ-печі Xiaomi Mijia Microwave представлені поворотним перемикачем із сенсорами та дисплеєм. З їх допомогою або віддалено можна задати відповідний режим роботи (усього їх 26 штук): крім 11 автопрограм, приготування доступне швидке розігрівання, 2 різновиди стерилізації, 3 варіації розморожування й 9 програм із різними користувацькими параметрами. Мікрохвильова піч отримала робочу камеру на 20 літрів без поворотного столика та магнетрон виробництва Toshiba, потужність якого становить 700 Вт.Також треба зазначити наявність функції захисту від дітей та безпечні 4-шарові дверцята із захисними вимкненням приладу під час відкривання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.8 кг |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | Метал + ABS пластик |
| Мoдель | microwave 20L |
| Об'єм | 20 л |
| Потужність | 700 W |
| Режими | 26 програм |
| Розміри | 44 × 28 × 44 мм |
| Тип живлення | Від мережі |
| Колір | white |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 678,99 ₴




