WUW Y03 15W magsafe 10000 mAh Black — це компактне, функціональне рішення для швидкого, максимально комфортного заряджання портативних ґаджетів. Він виділяється практичною конструкцією, підтримкою технології MagSafe і швидкого заряджання в обидві сторони.ОСОБЛИНОСТІ− Вишуканий дизайн із практичними деталями, округленими кутами та ребрами.
− Приємна на дотик матова поверхня, яка запобігає ковзанню з рук.
− Компактні розміри (103×67×15.5 мм) і невелика вага.
− Енергоефективна батарея ємністю 10000 mAh (38,5Wh).
− Підтримка технології MagSafe та універсальний роз'єм Type-C, здатний постачати живлення в обидві сторони.
− Потужність на виході магнітного бездротового заряджання: 5, 7.5, 10 і 15W.
− Максимальна потужність на вході роз'єму Type-C: 18 W (5V/3A, 9V/2A).
− Максимальна потужність на виході роз'єму Type-C: 20 W (5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A).
− Загальна максимальна сила струму на виході: 3A за напруги 5V.
− Багаторівнева система захисту від перезаряджання, перерозряджання, перевантаження за струмом, стрибків напруги та короткого замикання.Power bank WUW Y03 15 W magsafe 10000 mAh Black стане чудовим доповненням до iPhone (12 і новіших), забезпечивши його зручне використання у час заряджання. Крім того, підтримка дротового й бездротового заряджання визначає його сумісність із величезною кількістю інших портативних ґаджетів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бездротовий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-C; бездротовий |
| Вхід | 5 V / 3 A; 9 V / 2 A; 12 V / 1.5 A |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 15 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 1 |
| Модель Power bank | Y02 |
| Особливості | Бездротове заряджання Qi |
| Потужність | 15 W |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Розміри | 103 × 67 × 15.5 мм |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge 3.0; Qi |
| Колір корпусу | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 919,30 ₴

