Зовнішній акумулятор WUW Y45 забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, хай де ви будете.Корпус із міцного пластику не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним у використанні. Спеціальний LED-індикатор дає змогу відстежувати рівень заряду, а компактні розміри роблять цей портативний акумулятор чудовим рішенням для повсякденного використання вдома, на роботі або під час відряджень або подорожей.Емкість 20 000 mAh забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без потреби частого підзаряджання самого акумулятора. Пристрій обладнаний вхідним/вихідним портом і кабелем Type-C 45W, вихідним портом USB-A 22,5 W і виходом Lightning (кабель Lightning 5 V/3 A), що дасть змогу ефективно заряджати відразу кілька девайсів. Зовнішній акумулятор WUW Y45 стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність і зручність у повсякденному житті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A; USB Type-C; вбудований кабель Type-C; вбудований кабель Lightning |
| Вхід | 5 V / 3 A; 9 V / 3 A; 12 V / 3 A; 15 V / 3 A; 20 V / 2 A |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C; вбудований кабель USB Type-C |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Кабель | USB-C; Lightning |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Модель Power bank | Y45 |
| Особливості | Вбудовані кабелі |
| Потужність | 45 W |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge 3.0 |
| Колір корпусу | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 188,15 ₴

