Отримайте максимум разом із зарядним пристроєм Xiaomi Mi 33W USB+Type-C! З високою вихідною потужністю 33W і підтримкою протоколів роботи PD, він стає одним із найпопулярніших у своєму класі. Маючи на корпусі 2 слоти під'єднання, дає можливість одночасно заряджати два девайси. А компактна зовнішня оболонка забезпечує повноцінну портативність.ВИСОКИЙ ПОКАЗНИК ПОТУЖНОСТІБлагодаря потужності 33W, порівнянний із комплектними пристроями, ви зможете максимально використовувати потенціал техніки. А порт USB-C для заряджання другого девайса легко витримує задане навантаження. Більше не потрібно йти на компроміс — ця техніка витримає все. ЩЕ ШВИДКЕ З POWER DELIVERY Заряджайте смартфони Xiaomi та iPhone, адже адаптер Xiaomi Mi 33W USB+Type-C підтримує різні стандарти швидкого заряджання. Водночас процес абсолютно безпечний: вирушайте на перерву, щоб після неї скористатися улюбленим ґаджетом.ДВА ВИХОДНИХ РОЗ'ЄМАУстрування обладнане двома портами — USB-C і USB-A. Перевагою конфігурації стала здатність одночасно підтримувати зарядний процес для двох девайсів і розпізнавання рівня вихідного струму. Завдяки цьому заряджання чудово адаптоване під вимоги систем розумного дому та розважальних платформ.МАЛОГАБАВІТНИЙ КОМФОРТМаленька за розмірами, продуктивна в роботі, універсальна в поєднанні з технікою — зарядний пристрій Xiaomi Mi 33W USB+ Type-C стане ідеальним компаньйоном у робочій поїздці. Він легко поміститься в одній із кишень сумки, а також стане джерелом енергії для всіх ваших девайсів.ПОВНА БЕЗПЕКА Полонноцінний захист для під'єднаного до нього зарядного пристрою та техніки забезпечується завдяки розумній системі. Вона дасть змогу забути про статичну електрику, коротке замикання, перенапруження, перегрівання, недостатнє напруження тощо. Більше жодних переживань про техніку — тільки якісна її робота.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 1.5 A |
| Вихідна напруга | 20 V |
| Вихідна потужність | 33 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | Mi 33W (Type-A+Type-C) EU |
| Колір | 7068 |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680,97 ₴





